دانلود آهنگ جدید

چندوقتی است در جامعه ، تلویزیون ، خانواده ها موضوع گرایش بانوان کم حجاب به حجاب راه افتاده است…

اعتماد به نفس دارها به حجاب گرایش پیدا می کنند

شاید روزی کسی فکر نمی کرد که چرا این قدر باید به حجاب توجه شود و شاید برای مردم این مسئله در اولویت های بعدی شان قرار می گرفت. چند وقتی است مستندی به نام «از لاک جیغ تا خدا» پخش می شود. این مستند توانسته مخاطبین خوبی را جذب کند اما رویکرد این مستند به کجاست؟

داستان این مستند که ما هم یکی از قسمت های آن را برای شما در وب سایت قرار داده ایم این گونه ست که یکی از بانوان کم حجاب خصوصا دانشجو را که به حجاب گرایش پیدا کرده اند را می آورند و با وی صحبت می کنند. مستند ساده ای است و تنها این بانوان صحبت می کنند و از اینکه چگونه محجبه شده اند صحبت می کنند. وجه مشترک تمامی این بانوان چیست؟

وجه مشترک این بانوان این است که یک حالت ترس برای ایشان وجود دارد که پس از محجبه شدن چه اتفاقی می افتد؟ این مستند در پاسخ به همین سوال هم برآمده و در ادامه همین بانوان می گویند که ما بر این ترس غلبه کردیم و دیدیم که اتفاق خاصی هم نیفتاد؛ یعنی آنهایی که ما را به خاطر آن لباس های کم پوشش می خواستند دور شدند و آنها که به خاطر خودمان به ما جذب شده بودند با همین حجاب هم ما را در گروه هایشان می پذیرفتند.

نکته مهمی که وجود دارد اعتماد به نفس است. این بانوان دارای اعتماد به نفس خوبی بوده اند که توانسته اند به این کار دست بزنند. کسانی که اعتماد به نفس کمی دارند این ترس در وجودشان رخنه می کند و مانع گرایش به حجاب و هرکار دیگری که نیاز به اعتماد به نفس خوب دارد می شود. یک سری توصیه های کلیشه ای هست که اثر هم می کند که مثلا قبل از اینکه وارد کاری بشویم با خودمان بگوییم « من از پسش برمیام» یا «من می تونم» که بد هم نیست و اثر هم دارد اما باید روی خودمان هم کار کنیم و نگذاریم هر اتفاقی ما را به سمت خودش بکشد. برای این کار مثلا در برابر برخی خواسته هایمان مقابله کنیم؛ گرچه خواسته هایمان هم مشکلی نداشته باشند اما مقابله کنیم تا خودمان را عادت دهیم با تفکر و اراده خوبی وارد کارهایمان بشویم.تاریخ : دوشنبه 19 مرداد 1394 | 09:36 ق.ظ | نویسنده : شهـــــیده گمنام | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

:::●┼┼ اگه دوست داری توی وبلاگت چت روم داشته باشی کلیک کن اینجا┼┼●:::


Get your own Chat Box! Go Large!

:::●┼┼ اگه دوست داری توی وبلاگت چت روم داشته باشی کلیک کن اینجا┼┼●:::  • ساح
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic